Wybierz język:

Założona w 1981 roku firma JÖST Abrasives GmbH jest obecnie przedsiębiorstwem oferującym jedne z najbardziej innowacyjnych produktów w branży materiałów ściernych. Dodatkowo JÖST Abrasives może pochwalić się wieloma wyróżnieniami otrzymanymi za dostarczanie systemowych rozwiązań do największych korporacji.

Koncentrujemy się na rozwoju, produkcji, doborze i wdrażaniu materiałów oraz systemów do obróbki powierzchni w zależności od obszaru ich zastosowania.  Wszystko to, aby zaoferować klientom innowacyjne, zawierające wartość dodaną materiały ścierne.

Nasze główne cele to skrócenie procesu obróbki powierzchni przy użyciu zaawansowanych technologicznie produktów, ciągłe doskonalenie materiałów celem uzyskania jak najlepszych efektów szlifowania, dążenie do zaspokojenia stale rosnących potrzeb rynku.

Poprzez posiadanie szerokiej gamy produktów, własnego zakładu produkcyjnego oraz umiejętności dopasowania się do oczekiwań klienta JÖST Abrasives GmbH już od ponad 30 lat nie tylko obsługuje istniejące lecz także kreuje nowe rynki zbytu.

JÖST Abrasives przywiązuje bardzo dużą wagę do zabezpieczenia patentem większości swoich innowacyjnych produktów, czego rezultatem jest posiadanie dużej ilości patentów na rynek lokalny i międzynarodowy.

Produkty JÖST Abrasives charakteryzują się wysoką wydajnością, jakością i dostępnością. Stosując materiały JÖST otrzymujesz doskonałe efekty pracy przy skróconym czasie jej wykonywania, co prowadzi do zwiększenia efektywności Twojej firmy.

Jeśli już raz przekonasz się jak wszechstronne i efektywne są nasze produkty będziesz nie tylko zadowolony ale także zainspirowany.

PRODUKTY
Aby sprostać oczekiwaniom rynku oferta firmy JÖST obejmuje zarówno bogaty asortyment produktów, jak również pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.

 

NOWOŚCI
Wraz z rozwojem naszej firmy poszerzamy naszą ofertę. Sprawdźcie co nowego mamy Wam do zaproponowania.

 

DO POBRANIA
Aby szczegółowo zapoznać się z naszymi produktami, sprawdźcie ich możliwości i specyfikacje. Dzięki temu odpowiednio dobierzecie sprzęt niezbędny do Waszych potrzeb.

 

kom. +48 796 665 503
prudnicki@sait.pl