Wybierz język:


MATERIAŁY ŚCIERNE są dziś używane niemalże w każdej firmie produkcyjnej w wielu sektorach przemysłu. Ponieważ proces szlifowania /obróbki materiału jest bardzo  ważnym etapem w produkcji, a także czynnikiem decydującym o jakości gotowego produktu, rynek odbiorców materiałów ściernych wymaga produktów dających wysokiej klasy rezultaty. Firma JÖST Abrasives GmbH produkuje i sprzedaje m.in. krążki ścierne, pasy bezkońcowe i prawie wszystkie akcesoria odpowiednie dla najbardziej wymagających odbiorców z rynku przemysłowego.

Od momentu powstania firmy w 1981 roku JÖST Abrasives GmbH cały czas pracuje nad poszerzaniem swojego asortymentu materiałów ściernych i może pochwalić się wieloma przełomowymi wynalazkami i opatentowanymi rozwiązaniami.

Włóknina ścierna i jej materiały pochodne znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

Zapotrzebowanie rynku na materiały ścierne potrzebne do perfekcyjnego wykończenia szlifowanej powierzchni wciąż wzrasta. Tworzenie wciąż nowych materiałów w branży blacharsko – lakierniczej stanowi bardzo trudne wyzwanie dla producentów materiałów ściernych. Firma JÖST Abrasives GmbH nieustannie pracuje na rozszerzaniem i zoptymalizowaniem swojego asortymentu produktów do szlifierek kątowych, oscylacyjnych, elektronarzędzi pracujących z użyciem pasów bezkońcowych i wszelkich innych urządzeń stosowanych na rynku, aby klient miał pewność, że posiada produkt zdolny poradzić sobie z wyznaczonym zadaniem.

Na podstawie codziennych doświadczeń udowadniamy, że nasze produkty prezentują jedynie najwyższe standardy i idealnie spełniają oczekiwania klientów z branż:

  • blacharstwa i lakiernictwa
  • meblarskiej
  • metalowej
  • materiałów budowlanych
  • budowy łodzi i jachtów


Produkty JÖST Abrasives GmbH służą do obróbki m.in.: metalu, kamienia, materiałów budowlanych, drewna, tworzyw sztucznych, laminatów, gumy, podkładów, szpachli, farb i lakierów.

Technologowie z naszej firmy pomogą Państwu zwiększyć wydajność i efektywność pracy, co prowadzi tym samym do zaoszczędzenia czasu, energii i środków finansowych. Niezależnie, czy potrzebujecie produktów z włókniny ściernej, tarcz do szlifowania czy pasów bezkońcowych JÖST Abrasives GmbH oferuje wysokiej klasy przyszłościowe rozwiązania.

Opatentowane krążki ścierne do szlifierek oscylacyjnych i kątowych.

Jako producent JÖST Abrasives GmbH może poszczycić się  opatentowanym produktem jakim są perforowanych krażki na rzep – useit – Superpad P. Zapewniają one użytkownikom usuwanie pyłu powstającego podczas każdego procesu szlifowania. Poziom wydajności krążka perforowanego useit jest o wiele wyższy od typowych krążków wytwarzanych przez innych producentów materiałów ściernych. Opatentowany produkt Superpad P może być używany z każdym typem szlifierki bez względu na ilość i rozmieszczenie otworów odprowadzających pył znajdujących się na dysku wsporczym. Zatem jest to uniwersalny krążek ścierny o szerokim zastosowaniu, który idealnie obrabia powierzchnię, a dodatkowo minimalizuje koszty magazynowania.
Ponadto firma JÖST Abrasives GmbH stworzyła system P1 dla szlifierek kątowych – do dokładnego, skutecznego i bezpyłowego szlifowania.

JÖST Abrasives GmbH to producent, dla którego tradycja ma wielką wartość.

 

PRODUKTY
Aby sprostać oczekiwaniom rynku oferta firmy JÖST obejmuje zarówno bogaty asortyment produktów, jak również pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.

 

NOWOŚCI
Wraz z rozwojem naszej firmy poszerzamy naszą ofertę. Sprawdźcie co nowego mamy Wam do zaproponowania.

 

DO POBRANIA
Aby szczegółowo zapoznać się z naszymi produktami, sprawdźcie ich możliwości i specyfikacje. Dzięki temu odpowiednio dobierzecie sprzęt niezbędny do Waszych potrzeb.

 

kom. +48 796 665 503
prudnicki@sait.pl