Wybierz język:

W JÖST Abrasives, ludzie podchodzą z sercem do wszystkiego co robią. Trzeba pamiętać, że to nie sama firma, a ludzie w niej pracujący tworzą wielkie rzeczy.

Począwszy od osób pracujących w dziale rozwoju poprzez menadżerów produktów, specjalistów ds. sprzedaży po pracowników działu logistyki - firma JÖST to sieć współpracujących ze sobą specjalistów z różnych dziedzin, wspierających się nawzajem, aby poprzez integrację i kreatywność osiągać wspólne cele.

Chociaż nasi pracownicy posiadają różne doświadczenia i umiejętności każdy z nich jest dla nas wyjątkowy i równie ważny.

Nasi pracownicy to ludzie, dla których celem jest przede wszystkim spełnianie oczekiwań klienta poprzez zaoferowanie mu najbardziej optymalnych dla jego potrzeb rozwiązań. Mówimy o ludziach, dla których miarą sukcesu jest ciężka praca i wykorzystanie zdobytych doświadczeń poprzez dzielenie się nimi.

Pracują zawsze na najwyższym poziomie, aby w jak najbardziej efektywny sposób osiągać zamierzone cele.

PRODUKTY
Aby sprostać oczekiwaniom rynku oferta firmy JÖST obejmuje zarówno bogaty asortyment produktów, jak również pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.

 

NOWOŚCI
Wraz z rozwojem naszej firmy poszerzamy naszą ofertę. Sprawdźcie co nowego mamy Wam do zaproponowania.

 

DO POBRANIA
Aby szczegółowo zapoznać się z naszymi produktami, sprawdźcie ich możliwości i specyfikacje. Dzięki temu odpowiednio dobierzecie sprzęt niezbędny do Waszych potrzeb.

 

kom. +48 796 665 503
prudnicki@sait.pl